Magyar Diáksport
Napja

2024.09.27.

Mesélő Móra Ferenc

A centenáriumi Móra-év alkalmából rajzpályázatot hirdettünk tanulóink számára, közösségenként más-más mesék illusztrálására. Történt mindez azzal a nem titkolt szándékkal, hogy az iskola egyik oldalát leválasztó betonkerítésre igényesen elkészített Móra művek illusztrációi kerülhessenek.
A zsűri egyelőre csak az alsósok munkáit értékelte, a felsősök lehetőséget kaptak, hogy szeptemberben még készítsenek pályaműveket.
   1. Mezei Laura Boglárka
   1. Miklós-Balog Boglárka
   2. Zombori Petra
   3. Volford Dávid

Az 1. helyezettek gyönyörű, az illusztrált műre utaló plakettet kaptak, a többiek oklevelet és egyéb ajándékot. Köszönjük a gyerekek munkáját, szívből gratulálunk az igényesen elkészített alkotásaikhoz.
Hálásan köszönjük Völgyesi-Pataki Veronika Zsanett tanárnőnek a pályázat ötletét, lebonyolítását, a plakettek elkészítését. Köszönjük Koisné Kőrösi Rozália tanárnőnek is a segítséget.
A Mórasuli közössége

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png