Magyar Diáksport
Napja

2024.09.27.

Móra-kupa

A 2023/24-es tanév második félévében a délutáni idősávban teremlabdarúgó házi bajnokságot szervezett Révész Gábor és Institórisz Andrej testnevelő.
Az eredményhirdetésre és a szuper kupa lebonyolítására a 2024. június 20-i Móra-napon került sor.
Már az eredményhirdetés tapsvihara is jelezte, hogy fantasztikusan népszerű program került megrendezésre, amely nemcsak a pályán ügyeskedő tanulóknak volt hatalmas élmény, hanem a lelátón ülő szurkolóknak is.
A 3-4. osztályosok mezőnyében:
1. 4.a osztály
2. 4.b osztály
3. 3.a osztály
4. 3.b osztály
Különdíjasok:
Gólkirály: Bubori Benett Károly 4.b osztály
A legjobb játékos: Borbás Zénó 4.a osztály
A legjobb kapus: Horgos Vajk Milán 4. a osztály
5-6. osztályosok között:
1. 6.b osztály
2. 5.b osztály
3. 5.a osztály
4. 6.a osztály
Különdíjasok:
Gólkirály: Hajdú Levente 5.b osztály
A legjobb játékos: Szécsi János 6. b osztály
A legjobb kapus: Fenyvesi Noé 5.a osztály
A győztes csapatok vándorkupát kaptak, a helyezettek és a különdíjasok oklevelet.
A június 20-án megrendezett szuper kupán a 3-4. évfolyam mezőnyében sikerült változtatni a sorrenden:
1. 4.b osztály, 2. 4.a osztály, 3. 3.a osztály, 4. 3.b osztály.
Az 5-6. évfolyamon azonban ugyanaz a sorrend alakult ki, mint a házi bajnokságon.
Gratulálunk tanulóink sikeréhez, köszönjük a szervezők Révész Gábor és Institórisz Andrej testnevelők áldozatos munkáját!
A Mórasuli közössége

Tovább a kategóriában: « Móra-nap Mesélő Móra Ferenc »

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png