Magyar Diáksport
Napja

2024.09.27.

Olvasóverseny

A Hebe levelezős olvasóversenyre 15 elsős tanuló nevezett az 1. a és 1.c osztályokból. A gyerkőcök kitartóan oldották meg kedvenc olvasmányukhoz kapcsolódó kreatív, érdekes feladatokat, aminek meg is lett az eredménye.
Bozsik Zalán (1.c) első helyezett lett,
Kocsis-Savanya Mátyás (1.a) 3. helyezést ért el.
Völgyesi Levente (1.c) 6., Kiss Benett Gábriel (1.a) és Kávai Zsolna (1.a) 7. helyezést értek el.
A képen látható többi gyerkőc is nagyon ügyes volt, mindannyian az első „22-ben” végeztek.
Szívből gratulálunk elsőseinknek, köszönjük tanítójuk Kocsis-Savanya Imréné Mesi tanító néni munkáját!

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png