Magyar Diáksport
Napja

2024.09.27.

„Könyvfaló” az olvasóvá nevelésért

Lelkes, olvasni szerető gyerekek gyűjtötték a csillagot a tanév során a Tóth Menyhért Városi Könyvtár által szervezett Könyvfaló Könyv-faló játékának keretében. Az évzáró rendezvényen kiderült kik azok, akik olvasásukkal a legtöbb csillagot gyűjtötték össze ebben az évben.
Az iskola tanulói közül
a második évfolyamon Farkas Noémi, Balogh Zsófia, Kerekes Dorka (2.a) szerepeltek eredményesen. A legtöbb csillagot Miklós- Balogh Zsófia( 2.a ) gyűjtötte.
A 3. osztályosok között:
1. Mészáros Kristóf 3.b,
3. helyezést Tandari Kinga 3. b osztályos tanuló ért el.
Csapatversenyben 3.helyezést ért el a 3.b osztály.
Negyedik évfolyamon
1. helyezett Zombori Petra (4.b) lett, kimagasló eredménnyel, 108 csillag gyűjtésével,
2. helyezést Farkas Regina (4.a),
3. Miklós-Balogh Boglárka (4.b) lett.
A díjak kiosztása során kiemelték, hogy nagy örömmel látták, hogy felsősök is csatlakoztak a játékhoz. Iskolánkból is Fábián Lolita és Helmeczi Beáta 7.b osztályos tanulók „falták a könyveket”.
Gratulálunk minden résztvevőnek, díjazottnak!

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png