Tanévzáró ünnepség

2024. 06. 25. 17:00

Tavaszhívogató rajzverseny

A Csongrád-Csanád Vármegyei Pedagógiai Szakszolgálat Mórahalmi Tagintézménye tavaszhívogató rajzversenyt hirdetett. Több kategóriában díjazták a gyermekeket, akik ötletes, szépen kivitelezett munkáikkal hűen illusztrálták a Tavasz angyala című verses mesét. Iskolánkból sokan készítettek pályamunkát, néhány gyermek munkája azonban kiemelkedő volt.

Tóth Letícia I. helyezett 3.a
Szűcs Katalin III. helyezett 3. b
Szűcs Annabella Különdíj 3. b
Rácz Károly II. helyezett 5. b

A gyermekek díjazása sem maradt el, a Szegedi Tankerületi Központ jóvoltából értékes fejlesztő játékokat kaptak a kiemelkedő pályamunkát készítők.
Gratulálunk tanulóink sikeréhez, köszönjük a lehetőséget a Csongrád-Csanád Vármegyei Pedagógiai Szakszolgálat Mórahalmi Tagintézmény gyógypedagógusainak.