Tanévzáró ünnepség

2024. 06. 25. 17:00

Újabb médiás siker

Médiaszakköröseink nagyon munkás, de sikeres tanévet zárhatnak. Ebben a tanévben a fotó szekciónak is rangos díjjal sikerült megkoronáznia a tanévet.
A Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetsége (MAFOSZ) által a 46. országos diákfotó-pályázat „gyümölcs” kategóriájában egyéniben Kalmár Mira 5.a osztályos tanuló az első helyezést érdemelte ki a „Tudás fájáról” című fotójával.
Már tavaly is neveztünk erre a pályázatra, akkor iskolánk az összesített kategóriában 5. helyezést ért el. Ebben a tanévben az általános iskolások gyümölcs, humor és makró témakörben küldhették be alkotásaikat. Az ország számos iskolája nevezett a pályázatra. Összesen 106 regisztráció történt és a pályázó iskolák 1214 képet töltöttek fel a pályázati felületre.
A média szakkörösök közül 5 pályázó küldött be képeket: Benkő Eszter, Horváth Hetti, Kalmár Mira, Laboncz Naomi, Papp Jázmin 5. a osztályos tanulók. Összesen 23 képpel pályáztak a meghirdetésre került 3 kategóriában és Kalmár Mirának sikerült az I. helyezést elnyerni.

Gratulálunk a csodálatos eredményéhez, köszönjük Balogh Zoltán szakkörvezetőnek, mentornak az áldozatos munkáját!
A Mórasuli közössége