Tanévzáró ünnepség

2024. 06. 25. 17:00

Sikerek az atlétika országos döntőn

IV. korcsoportos fiú csapatunk 2024. május 23-án, a körzeti és a vármegyei fordulók megnyerése után az országos döntőben szerepelhetett. A kiemelkedően rangos atlétika többpróba verseny Szolnokon került megrendezésre, ahol az ország több mint 140 legkiemelkedőbb sportoló-tanulója versenyzett. Csapatunk a kemény munkát nem sajnálta befektetni a felkészülésbe, aminek az eredménye meg is lett. A 20 induló csapat közül, a csapatversenyben 7. helyezést értek el. A hosszú versenynapon mind az 5 versenyszámukat (100 méteres síkfutás, kislabdahajítás, súlylökés, távolugrás, 800 méteres síkfutás) elképesztő energiabefektetéssel, saját csúcsaikat szinte mindenben megdöntve versenyeztek, ami már önmagában is kiemelkedő teljesítmény, hiszen a versenyhelyzetet nem könnyű kezelni.
A csapat tagjai: Börcsök Patrik, Czene Richárd, Czene Krisztián, Szőcs Bálint, Oltványi Norbert és Maczka Maxim.
Ami azonban még ennél is elképesztőbb, hogy iskolánk 7.b osztályos tanulója, Börcsök Patrik egyéniben a dobogó 3. fokára állhatott fel. Rengeteg munka van a teljesítménye mögött mind az iskolában, mind a délutáni szabadidejében. Mellette kiemelendő Czene Richárd teljesítménye, Ő a népes mezőnyben a 15. helyet szerezte meg, valamint Szőcs Bálinté, aki a 25. helyen zárta a versenyt.

Hatalmas gratuláció a fiúknak az elképesztő teljesítményért!
Köszönjük a felkészítőknek, Balogh Kingának, Balogh Nórának és Institórisz Andrejnek!