Magyar Diáksport
Napja

2024.09.27.

Szemétszedés

Második alkalommal került megrendezésre a város külterületi kerékpárútjai mentén szemétszedés. A hívószó Nógrádi Zoltán polgármestertől érkezett, amihez csatlakozott a város mindhárom közoktatási intézménye. A program szervezését, szerszámok biztosítását a Móraép Kft., míg a szállítást a Móra-Tourist buszai végezték.
A gyönyörű napsütéses időben, a tavalyinál jóval kevesebb szemetet találva és gyűjtve végeztük a munkát a diákok és a pedagógusok megelégedésére.
Mindenki nagyon jól érezte magát!
Köszönjük a pizzát a Móraép Kft-nek és Polgármester Úrnak!

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png