Magyar Diáksport
Napja

2024.09.27.

TÖK jó nap

Október 26-án kézműves délutánt tartottunk. Kellemes őszi időben az udvar benépesült tökfaragó gyerekekkel, akik nagyon lelkesen és kreatívan faragták osztályuk vidám töklámpását. Az elkészült csodák megtekinthetők az iskola bejáratánál.
Az aulában tökös, macskás, boszis papírdíszek és gesztenyéből koszorúk készültek.
Köszönjük Kristó Judit tanárnőnek a tökfaragás levezénylését, az osztályközösségeknek a tököket, Koisné Rózsika néninek a kreatív papírcsodákat és gesztenyekoszorú ötletét, hozzá az anyagokat, Völgyesi-Pataki Veronika tanárnőnek a segítséget.
Tök jó nap volt!

Tovább a kategóriában: « ’56 ÉL! Szemétszedés »

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png