Tanévzáró ünnepség

2024. 06. 25. 17:00

Versmondók sikere

A Kortárs Versmondó Verseny Kárpát-medencei döntőjét kilencedik alkalommal hirdették meg a Békéscsabai Színház és a Csabagyöngye Kulturális Egyesület támogatásával. A versszerető gyerekek fesztiválját idén online formában tartották, a szervezők célja azonban nem változott, hiszen a Kárpát- medencében a magyar nyelv, valamint a páratlanul gazdag kortárs magyar költészet, a tiszta érzelmek és gondolatok tolmácsolásáért, megértéséért, illetve megérzéséért kívánnak tenni évről évre.
Iskolánk tanulói kiválóan szerepeltek:
Helmeczi Beáta Luca - arany minősítést,
Juhász Elizabeth Réka és Kovács Dávid Amadé – ezüst minősítést,
Paragi Ramóna Anasztázia, Sárközi Tamara Mária és Kószó Benedek Márk - bronz minősítést kapott.
A tanulók mindannyian a 4. b osztályba járnak, felkészítőjük Erhardt Zoltánné tanítónő.
Kedves Kolléga! Köszönjük a felkészítést!
Kedves Diákok! Köszönjük az élményt, szeretettel gratulálunk mindenkinek!
A verseny meghirdetőinek köszönjük a lehetőséget, az oklevelet és a jutalomkönyveket!