Palántaneveldét nyitottunk

A Mórasuli az ÖRÖKÖS ÖKOISKOLA cím büszke tulajdonosa, így a környezeti nevelésre is kiemelt figyelmet fordít. Iskolánkból a 2.a, 3.a, 4.b és az 5. b vállalta, hogy a Vega-Ház Kft. felhívására (aki az iskolagyümölcs beszállítónk) és támogatásával palántanevelésbe kezd. A gyerekek tevékenységeiken, élményeiken keresztül sok hasznos tapasztalattal, tudással lettek gazdagabbak. Közben fotóztak, naplót vezettek, így az olvasó is bepillantást nyerhet a növénytermesztés rejtelmeibe. Tóth Kornélia 2.a osztályos tanuló Édesanyjával time-lapse technikával készített videóban mutatta be „Borsó Berci” fejlődését.
Köszönjük a négy érintett osztálynak, a pedagógusaiknak, a támogató SZÜLŐKNEK az aktivitást, a munkát, a Vega-Ház Kft-nek a felajánlást, ezzel együtt a motivációt!

2.a palántanevelde

3.a palántanevelde