Ballagás

2024. 06. 22.

Harmadszorra is győztek a BÁTRAK!

Bátorság, kitartás, győzelem! Ezek a Honvédelmi Sportszövetség „Bátrak ligája” versenyének jellemzői. Harmadik alkalommal diadalmaskodtak iskolánk diákjai a nem mindennapi kihívásokat felvonultató versenyen.
A mórahalmi Móradombi Sportcsarnokban 4 csapat részvételével, október 16-án megrendezett nemes vetélkedés a járványügyi eljárásrend előírásait betartva került megrendezésre. A négy csapat egymást követően, egymással nem találkozva versengett, feszegetve saját teljesítőképességének határait.

A győztes csapat tagjai:

1. Balog Kristóf 8.b
2. Détár Noel 8.b
3. Gergelyfi Marcell 8.b
4. Szécsi András 8.b
5. Tóth Krisztián 8.b
6. Vass Gábor 8.b
7. Pozsgai Noémi 8.b
8. Sánta Szabina 8.b
9. Sinka Tamás 8.b
10. Kurucz Péter 8.b
11. Farkas István 8.a
12. Csiszár Csenge 8.b
13. Ábrahám Sára 8.a
14. Kiri Kamilla 8.a
15. Neszvecskó Alexandra 8.a
16. Sánta Botond 8.b osztályos tanuló
A csapat felkészítője és mentora: Szerencsiné Csamangó Jusztina testnevelő
A tanulók és felkészítőjük sikeréhez őszinte tisztelettel gratulálunk.

Köszönjük Nektek, büszkék vagyunk rátok! – a Mórasuli közössége.
Figyelemre méltó írás az eseményről, az alábbi helyről elérhető.

Képek az eseményről: