Magyar Diáksport

Rajzos sikerek

A Deszki Zoltánfy István Általános Iskola képzőművészeti pályázatot hirdetett
CIVILIZÁCIÓ. CIVILIZÁCIÓ? címmel.
„Jean-Jacques Rousseau meghatározása szerint a civilizáció azzal született meg, hogy az emberiség korlátokat állított fel. Felismerése éles szemre vall. Tényleg, minden civilizáció a válaszfalak közé szorított szabadság szüleménye.” (Murakami Haruki)
A pályázat célja, hogy az alkotók művészi megközelítéssel vizsgálják meg az emberi civilizáció változatos nézőpontjait.
Gondolhattak a városi életre, a technológia fejlődésére, természet és az ember kapcsolatának változására, az emberi kapcsolatok formáira, a kultúrák találkozására.
Iskolánkat Gercsó Flóra 3.b, Tóth Zsolt, Szabó Temes és Volford Dávid 4.b, Szabó Dalla 6.a osztályos tanulók képviselték alkotásaikkal.

Gercsó Flóra I. helyezést,

Tóth Zsolt különdíjat ért el az 1-4. korcsoportban,

Szabó Dalla 3. helyezést ért el 5-8. korcsoportban.

Gratulálunk az alkotóknak! Rózsika és Veronika néni

Képgaléria

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png