Tanévnyitó ünnepség,
első tanítási nap

2024.09.02. 8 óra

Milió lépés az iskoládért

Millió lépés az iskoládért címmel 77 napon át tartó országos kezdeményezés indult március 25-én azért, hogy a lehető legtöbb gyermek mozogjon minden nap. Iskolánk az idén is benevezett a versenyre, ahol a feladat az volt, hogy az Országos Kékkör túraútvonalát minél többször teljesítse virtuálisan a benevezők közössége. A legtöbb kilómétert teljesítő 100 iskola nyerhetett 1-1 millió forint értékű sporteszköz-támogatást. Bár 13-szorosan teljesítettük a Kéktúra útvonalának hosszát, mégsem sikerült bekerülnünk az első 100 helyezett iskola közé. Összesen 49 155 955 lépéssel, azaz 34 409 kilóméterrel járultunk hozzá a közös mozgás ügyéhez! Iskolai összesítésben az alábbi eredmények születtek:
1. hely: 1.c (29%), osztályfőnök Gyurákovicsné Szőke Mária
2. hely: 1.a (15%, 39 fő), osztályfőnök: Kocsis-Savanya Imréné
5.a (15%, 41 fő), osztályfőnök Makra Emőke
3. hely: 4.b (8%, 23 fő), osztályfőnök Varga-Ördög Anikó
3.a (8%, 11 fő), osztályfőnök Dobó Regina
Köszönjük a résztvevő osztályközösségeknek és családjaiknak!

Tovább a kategóriában: « A ballagók fája Tanévzáró »

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png