Tavaszi papírgyűjtés

2024.04.22.

Vadonjáró

Rendhagyó, élményteli természetismereti foglalkozáson vett részt a Mórasuli 4. 5. 7. évfolyama április 18-án.

Tanulóink növényekkel, gombákkal, állatokkal ismerkedtek interaktív módon. Szinte minden érzékszervüket használták, gyönyörködtek vadkamera felvételekben, szagoltak, kóstoltak (borbolyát), tapintással ismerkedtek behatóan az élővilággal.
Nagy megdöbbenés és élmény fogadta a mezítlábas ösvényt, melyet végigjárva érdekes tapasztalással gazdagította tanulóinkat.

Hálásan köszönjük az élményteli foglalkozást Bánhidy Zoltánnak, az Alföldi ASzC Bedő Albert Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium kollégiumi nevelőtanárának, valamint iskolájának, hogy ez a tanulságos program megvalósulhatott a Mórasuliban.