Varró Dániellel találkoztunk

2024. április 23-án, kedden Varró Dániel József Attila-díjas magyar költő látogatott el városunkba, hogy a helyi általános iskolások körében egy rendhagyó irodalomóra keretein belül népszerűsítse verseit és a költészetet. Iskolánk 3.b, 4.a, 4.b és 5.a osztályos tanulói vettek részt az eseményen.
Verseket hallgattunk, közös erővel rímek után kutattunk.

Köszönjük a Mórahalmi Tóth Menyhért Városi Könyvtár dolgozóinak, hogy ilyen élménnyel gazdagodhattunk!

Tovább a kategóriában: « Szépkiejtési verseny Olvasóverseny »