Tavaszi papírgyűjtés

2024.04.22.

Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő!

Tájékoztatom, hogy a 2024-2025-ös tanév első évfolyamára a Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskolába, a tanköteles tanulókat 2024. április 18-19-én 8-19 óra között lehet beíratni.
Az előzetes elektronikus regisztráció esetén is (melyről később adunk tájékoztatást) a személyes megjelenés szükséges.

A tanköteles tanuló tanulmányainak külföldön történő megkezdését – a tanköteles gyermek nyilvántartása céljából – be kell jelenteni a lakóhely, ennek hiányában tartózkodási hely szerint illetékes köznevelési feladatokat ellátó, vagy ha a tanuló már hazai iskolába beiratkozott, az iskola vezetőjének.

Közlemény a 2024/2025. tanévre történő általános iskolai beiratkozásról

Szükséges dokumentumok:
• A gyermek személyazonosságát igazoló hatósági igazolvány
• A gyermek nevére kiállított TAJ kártya
• A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány
• Nyilatkozat az életvitelszerű ott lakásról
• Nyilatkozat a gyermek törvényes képviseletéről
• Nyilatkozat a hit- és erkölcstan vagy etika tantárgy választásáról
• Jelentkezési lap általános iskola megkezdéséhez
• A gyermek és az óvoda OM azonosítója (ezt az óvoda tudja megadni a szülőnek)
• Ha van, egyéb szociális vagy különleges bánásmódról határozat, szakértői vélemény
• NEK adatlap a diákigazolványhoz, melyet május 15-ig kérünk eljuttatni az iskolába (részletes tájékoztató a mellékletben)

Mórahalom, 2024. március 11.

Szeretettel várjuk leendő tanulóinkat!

Kazi Mária
+36-30-219-8745

Mellékletek:
Nyilatkozat az életvitelszerű ott lakásról
Nyilatkozat a gyermek törvényes képviseletéről
Nyilatkozat a hit- és erkölcstan vagy etika tantárgy választásáról
Jelentkezési lap
Tájékoztató NEK adatlap igénylésről