Ebben a tanévben is indultunk a Teodorovits Ferenc Kistérségi Természetvédelmi versenyen.

A három fős csapatból ketten tavalyról már ismertük egymást, újként csatlakozott hozzánk egy 5. osztályos csapattag. A versenyre való felkészülés a sok tanulás mellett, kellemes perceket, élményeket is hozott. Ezt a versenyt a jó hangulata miatt szeretem. A versenyzők kapnak harapnivalót, üdítőt, valamint rugalmasan veszik a feladatok megoldására szánt időt is. Ha az egyik csapatnak még 5 percre van szüksége a kapott időn kívül, akkor megadják. Én azért is szeretem ezt a versenyt, mert nem idegeskedek sokat, amit a barátságos hangulatnak köszönhetek. Ebben az évben is csak az eredményhirdetés miatt izgultunk, viszont a verseny helyszínét boldogan hagytuk el, hiszen elsők lettünk úgy, hogy nem is számítottunk rá.

Hussein Míra Rana 7. a osztály