Diákolimpia mezei futás

Ebben az évben is a mezei futóversennyel kezdődött a Diákolimpia atlétikai versenysorozata. Hagyományosan, Ruzsán gyűltek össze körzetünk legjobb futói, futni szerető diákjai. 4 korcsoportban, közel 150 gyerek küzdött a körzetből az érmekért. Iskolánk 10 csapattal indult, s mind a 10 dobogón állt (3 arany, 4 ezüst, 3 bronz), s még egyéniben is szereztünk 10 érmet (1 arany, 5 ezüst, 4 bronz)!

I. kcs.:

lány csapat I. (Szalai Szabina, Pozsgai Klaudia, Gajdács Laura, Komlósi Luca, Szabó Jázmin, Budai Eszter, Kispéter Hédi)

A fiú csapat I. (Szélpál Adorján, Domán Zaránd, Kovács Amadé, Grosu András, Borbás Botond)

B fiú csapat II. (Lengyel Balázs, Kürti Márk, Ormándi Máté, Vecsernyés Martin)

egyéniben: I. Szalai Szabina

II. Pozsgai Klaudia és Szélpál Adorján

III. Gajdács Laura és Domán Zaránd

II. kcs.:

lány csapat II. (Sánta Szabina, Mityók Anna, Szablár Luca, Ivanov Bernadett, Dina Szidónia, Horváth Lilla, Katona Kitti, Németh Nikoletta)

fiú csapat III. (Diószegi Álmos, Barjaktár Noel, Czékus Alex, Dudás Rajmund, Farda Barnabás, Bubori Noel, Helmeczi Csaba, Krisztin Dániel, Farkas Arnold)

egyéniben: II. Sánta Szabina

III. kcs.:

lány csapat II. (Tóth Lea, Varga Viktória, Neszvecskó Alexandra, Pál Klára, Pozsgai Noémi )

fiú csapat II. (Kalmár Tamás, Apró Máté, Megyeri Kolos, Vecsernyés Gergő, Fürtön Szabolcs)

egyéniben: II. Tóth Lea és Kalmár Tamás

III. Apró Máté

IV. kcs.:

lány csapat III. (Császár Dorka, Rozsnyai Barbara, Császár Mónika, Juhász Liliána)

fiú csapat I. ( Papp Áron, Börcsök Balló, Tajthy Lénárd, Kozla László) Továbbjutottak a megyei döntőre.

III. (Sebestyén Gábor, Bubori Kartal, Dobó Attila, Zsiga Zsombor)

egyéniben: III. Papp Áron

Az eseményen készült fotók megtekinthetőek ITT