Búcsúzás

Ballagó nyolcadikosaink búcsúzásának első állomása június 8-án volt, amikor szerenáddal köszöntek el szeretett pedagógusaiktól. Meghitt hangulatban énekelték az összetartozásról szóló dallamokat.

Folytatódott június 15-én, ahol az iskolai élet valamennyi segítőjének, rendhagyó módon köszönték meg, hogy mutatták és egyengették, segítették az útjukat nyolc évig. Fantasztikus, szórakoztató saját készítésű filmet láthattunk, amelyben a pedagógusoknak tettek fel meglepő kérdéseket a búcsúzó diákok. A mini interjú után ismert filmek csattanós részletei voltak bevágva, nagyon kellemes maradandó élményeket hagyva minden jelenlévőben.

Hiányozni fognak!