Újabb képzőművészeti siker

A SZTEJKI Zoltánfy István Általános Iskola (Deszk) képzőművészeti pályázatának témája „Az idő”.
„Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.” /Albert Einstein/
A képzőművészeti pályázatra 22 vármegyei intézményből alsós, felsős és középiskolás kategóriákban neveztek be alkotásokkal a tanulók.
Iskolánkból II. helyezést ért el festményével Szabó Dalla 5.a, különdíjat kapott Német Zita Jázmin 6.b osztályos tanuló. A pályázatra alkotást készített még Helmeczi Barbara Emma 7.b, Helmeczi Beáta Luca, Fábián Lolita 6.b és Ábrahám Kincső 5.b tanulók.
A téma alkalmat adott arra, hogy a fiatal alkotók egyéni gondolataikat, véleményüket, a világról szerzett tapasztalataikat a képzőművészet eszközeivel kifejezzék.
A képeket kiállításon láthatják az érdeklődők a Grand Caféban május 27-június 10 között.
Gratulálunk tanulóink sikeréhez és további sikereket kívánunk!
Köszönjük mentoruknak, Koisné Kőrösi Rozália tanárnőnek fáradhatatlan munkáját!