Megyei bajnokok

A Tudásbajnokság megyei fordulóján - melyet a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia hirdetett - két tanulónk I. helyezést ért el.
Kákonyi Luca 3. b osztályos tanuló szövegértésből,
Kovács Zsófia 7.a osztályos tanuló biológiából lett megyei bajnok.
A megyei megmérettetéshez 6 online fordulón át vezetett az út, amihez kitartó munka, sok idő, helyes megoldások kellettek. A tudás, ügyesség és a bátorság próbája volt ez a verseny, amely a megyei I. helyet eredményezte. Teljesítményükkel kivívták a részvételt az országos döntőbe, ahol mindketten a középmezőnyben végezve sok-sok tudással és tapasztalattal gazdagodtak.
Luca tanítója Németh Mónika, Zsófit Murányi Gabriella tanárnő mentorálta.
Szívből gratulálunk a tanulók teljesítményéhez, köszönjük a felkészítő pedagógusok munkáját!