Ballagás

2024. 06. 22.

Karácsonyra hangolódva

Iskolánkban hagyomány, hogy a DÖK (Diákönkormányzat) képviselők évente háromszor körbejárják az osztálytermeket és értékelik, pontozzák azokat.
A téli teremmustra során nagyon sok szívet, lelket melengető apró kincset láttunk.
Valóságos csodaként élték meg a kísérő felnőttek, ahogyan a tanulók felelősségteljesen vették szemügyre az osztálytermek minden apró részletét.
Közösen megállapítottuk, hogy jó ilyen környezetben dolgozni.
Köszönjük az osztályfőnökök és az osztályközösségek, valamint a DÖK képviselők és Farkas Zsuzsa DÖK-öt segítő pedagógus munkáját.
Kellemes, gyönyörködős időtöltést kíván
a Mórasuli krónikása