Tájfutók az első versenyükön

Gyönyörű, nyárias időben rendezték az ásotthalmi erdőben a Pusztamérges Kupa tájfutó versenyt. Jó alkalom volt az új tájfutó csapat leglelkesebb sportolóinak első versenyük teljesítésére. A több mint 100 fős versenyen a kezdők kategóriájában sikeresen mutatkoztak be tájfutóink. Nemcsak a dobogósoknak jelentett a verseny sikerélményt, hiszen nagy kihívás volt a majdnem 4 km-es távot erdőben, térképpel, egyedül teljesíteni.
Legjobb eredmények:
N12D 1. Tóth Lea; 2. Bálint Regina