Tanévzáró

Eseményekben és eredményekben bővelkedő tanévet zártunk 2019. június 19-én.
Az idén is sok megyei, regionális, országos és nemzetközi versenyen, pályázaton vettek tanulóink részt szép eredményekkel mind a tanulmányi, mind a sport területén.
Néhány szám a dobogós helyezettek közül:

Tanulmányi  Sport  Művészet
 nemzetközi  3  34
 országos  6  26
 regionális, megyei  11  35  3

36 tanulónk kitűnő tanulmányi eredményéért, 52 jeles tanulmányi eredményéért vehetett át jutalmat.
46 elsős kisdiákot fogadtunk jelképesen is "Mórás diákká", akik megkapták az iskola pólót.
Az egész tanév során végzett környezetvédelmi tevékenységével a legjobb eredményt érte el, ezzel a
„Zöld ász” – címet érdemelte ki az 1. a és az 5. a osztály,
„Zöld király” – címet a 3. b és a 8. b osztály,
„Zöld alsó” – címet a 2. a osztály, „Zöld felső” – címet a 6. a osztály.
Gratulálunk a közösségek egész éves kitartó, szorgalmas munkájához!
A Diákönkormányzat jóvoltából 17 közösségünk legtöbb ötöst gyűjtött tanulója DÖK 5 díjat vehetett át.
Így zártuk a 2018-2019-es tanévet.
A nyárra jó pihenést, nagyon szép élményeket kívánunk minden családnak!”