Nyolcadikosaink megnyerték a KerekEmese vetélkedőt

2019. május 2-án rendezték meg az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkban a KerekEmese történelmi, hon- és népismereti verseny döntőjét. Három forduló után 140 csapatból, két kategóriában 24 csapatot hívtak meg a döntőre. Iskolánkat mindkét kategóriában egy-egy csapat képviselhette. A döntőben ügyességi, logikai és tudást igénylő feladatokat kellett megoldani. A nyolcadikosok Mágusok csapat: Masa Laura, Szücs Réka, Torjai András Patrik és Vass Eszter kategóriájuk I. díját hozták el. Az egész napos program mellett, könyvjutalomban, ajándékcsomagban részesültek és fődíjként egy 5 napos nyári táborban vehetnek részt az Emlékparkban.
Felkészítő tanár: Szécsi Edina