Tanévzáró

A tanévet hivatalosan június 21-én zártuk le. Az évzárón ünnepeltük, avattuk az elsősöket, akik a tanév során bebizonyították, hogy igazi „mórásokká” váltak, és kiérdemelték a sulipólót. Ezen a délutánon 44 kitűnő és 29 jeles eredményt elért tanítványunknak gratulálhattunk és tapsolhattunk. A tanév végén nem csak a tanítványaink eredményeit tesszük mérlegre, hanem az intézményben folyó szakmai munkát is elemezzük, és ezek eredményéből határozzuk meg a következő tanév feladatait. Az idén a „külső szem” értékelése ismét jelen volt iskolánkban. 5 kollégát látogatott és értékelt szaktanácsadó, 4 kollégánkat minősítették (mindnyájan 95% fölött teljesítettek, megtörtént az első tanfelügyeleti ellenőrzés (pozitív visszajelzéssel zárult) és 2 kolléga szerzett szakvizsgát (így már 16 szakvizsgázott pedagógus tanít iskolánkban). Örülünk annak, hogy rajtuk keresztül megerősítést, pozitív visszajelzést kaptunk az intézményben folyó munkáról.

Videó a tanévzáróról: