A labdarúgó megyei döntőben: 4. hely

Nagyon szép eredményt ért el a III. kcs-os (5-6.oszt) fiú labdarúgó csapatunk. A körzeti döntőn 8 csapat vett részt, ahonnan a mienk kapott gól nélkül veretlenül jutottak a megyei elődöntőbe. Az elődöntőn Kistelek-körzet győztesével, Balástyával játszottak és nagy izgalmak után (1:1) büntetőkkel jutottak a megye legjobb négy csapata közé. A Csongrádon megrendezésre kerülő megyei döntőben a Hódmezővásárhellyel találkoztak a mórahalmiak. A találkozó 0:0 lett, így következtek a büntetők... Fortuna most nem állt mellénk, a Vásárhely került a döntőbe, mi a bronzéremért játszhattunk. Sajnos a bronzcsata két elkeseredett csapat találkozóját hozta, ahol a Szentes csapata nyert 1:0-ra, így maradt a negyedik hely, amely nagyon szép eredmény iskolánk focicsapatától. A játékosok megfogadták, jövőre követik a 7-8. osztályosokat és kijutnak az országos döntőbe.....

A 4. helyen végzett csapat tagjai: Balog Noel, Bertha Bence, Börcsök Balló, Csiszár Csanád, Czékus András, Czékus Zsombor, Dobó Attila, Jójárt Olivér, Márton Gergely, Pál Attila, Papp Áron, Szabó Richárd, Tajthy Lénárd, Volfod Tamás  Felkészítő: Révész Gábor