Arany János megyei balladamondó verseny

2016. április 16-án került megrendezésre a szegedi Arany János Általános Iskolában a megyei balladamondó verseny, melyre 18 versenyző nevezett. Gömöri Krisztián színművész, Patyiné Goda Margit, a Kormányhivatal munkatársa, magyartanár és Dr. Révész Mihály, az Oktatási Bizottság tagja, nyugalmazott magyartanár zsűrizte a felső tagozatos versenyzőket. Iskolánkat Szekeres Eszter Lili 5.b osztályos tanuló képviselte, aki Arany János egy történelmi témájú balladáját mondta el. Élvezetes előadásának köszönhetően 3. helyezett lett ebben nem könnyű műfajban. Gratulálunk!