Aranyérmek a Homokháti Maccabi kupán

A tájfutók 3 napig küzdöttek a pünkösdi hétvégén a legjobban várt versenyükön, a Maccabi kupán. Zsana és Harkakötöny közötti igen technikás, az alföldön legnehezebbnek számító homokbuckás, helyenként nyílt terepen versenyzett több mint 500 versenyző. Iskolánk tanulói is derekasan szerepeltek. Az összetett versenyben aranyérmet szerzett Zagyva Rebeka és Gárgyán Dániel. Ezüstérmes lett Apró Máté, bronzérmes Zagyva Zalán. A 16 évesek között 5. lett Gubicz Kata.

.