Ballagás

2024. 06. 22.

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny

Szentesen 2015. február 14-én került megrendezésre a Curie Környezetvédelmi Emlékverseny regionális fordulója. A 3 levelező fordulóval „melegítő” versenyre azok a csapatok kaptak meghívást, akik a környezetvédelmi témájú feladatlapokat visszaküldve legalább 80%-os teljesítményt nyújtottak.

Iskolánkból 5 csapat vett részt a regionális megmérettetésen, akik az alábbi eredményeket érték el:

az 5-6.osztályosok mezőnyében

• II. helyezést ért el, a
    Márki Noémi, Talmácsi Bori, Zagyva Rebeka 6. b osztályos tanulókból álló csapat
  • V. helyezést ért el, a
    Petneházy Adél, Szekeres Anna, Rácz Gellért összetételű 6. b osztályosokból álló csapat
  • XI. helyezést ért el
    Szabó Levente Balambér 6. b osztályos tanuló, aki csapattársai lebetegedése miatt egyedül vette fel a küzdelmet a csapatok versenyében.

Felkészítő tanáruk: Murányi Gabriella

A 3-4. osztályosok mezőnyében

• XIV. helyezést ért el, a
    Bertha Boglárka, Csák Rebeka, Kiss Dóra és az
    Ábrahám Bence, Döme Balázs, Torjai Patrik összeállítású 4. b osztályosokból álló csapat.

Felkészítő tanáruk: Farkas Mariann