Európai Mobilitási Hét

2024.09.16-22

Tanévzáró

A 2023/24-as tanévet záró ünnepségen 406 tanuló vette kezébe a bizonyítványt, ebből 67 tanuló kitűnő, 89 tanuló jeles bizonyítványt vihetett haza.
A tanévben végzett környezetvédelmi munkáért járó címeket is kiosztottuk.
Az alsósok közül:
ZÖLD ALSÓ díjat érdemelt a 4.b osztály, osztályfőnök Varga-Ördög Anikó,
ZÖLD KIRÁLY címet kapott a 2.a osztály, osztályfőnök Pilisi-Móra Klára,
ZÖLD ÁSZ lett az 1.a osztály, osztályfőnök Kocsis-Savanya Imréné.
A felsősök közül:
ZÖLD FELSŐ díjat kapott a 6.b osztály, osztályfőnök Koisné Kőrösi Rozália,
ZÖLD KIRÁLY címet a 7.a osztály érdemelte ki, osztályfőnökük Szaniszlóné Hargitai Eszter,
ZÖLD ÁSZ az 5.a osztály lett, osztályfőnök Makra Emőke.
A felsőben a legtöbb pontot a 8. a osztály gyűjtötte, mivel ők elballagtak a következő tanévben már nem a Mórasuliban védik a környezetüket, ezért munkájukkal a TISZTELETBELI ZÖLD ÁSZ címet érdemelték ki, osztályfőnökük Hargitai Ferenc.
67 elsős tanuló viselte büszkén először a Móra-pólóját a mórás diákká avató fogadalomtétel alatt.
A következő tanévet nyugdíjba vonulása miatt már nem kezdi a Mórasuliban Gondiné Dobó Anna gyógypedagógus, Kazi Mária igazgatónő megköszönte munkáját és a hosszú vakációra nagyon jó egészséget kívánt neki.
Az ünnepség végén igazgatónő ünnepélyesen lezárta a 2023/2024-es tanévet, majd mindenkinek boldog, pihentető és élményekkel teli nyarat kívánt!

Fotó: Laboncz Naomi

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png