logo-1055837458.png

Új tanév

Mórahalmi Alapfokú Művészeti Iskola
Új tanév, új kihívások, új célok

„Aki zenével indul az életbe, bearanyozza minden későbbi tevékenységét, az életnek olyan kincsét kapja ezzel, amely átsegíti sok bajon. A zene tápláló, vigasztaló elixír, és az élet szépségét, s ami benne érték, azt mind meghatványozza.”

Szeretettel köszöntjük régi és új növendékeinket a 2023-2024-es tanévben. Nagy öröm számunkra, hogy 350 mórahalmi gyermeknek taníthatunk művészetet: zenét, táncot, képző- és iparművészetet.
Szeretettel köszöntjük a szülőket, akik sok-sok segítséget nyújtanak számunkra a fellépések, koncertek, utazások, táborok színvonalas lebonyolítása során.
A Művészeti Iskola pedagógusaiként arra törekszünk, hogy minél több feledhetetlen élményt szerezzünk tanulóinknak, önfeledt mosolyt varázsoljunk gyermekeink arcára a tanév sokszínű eseményein.
Tervezünk ZENE Hetét, amelyen minden hangszeresünk kivétel nélkül fellép, Zenei Világnap koncertet, amelyet városunk minden iskolása és nagycsoportos óvodása megnéz, karácsonyi táncjátékot és Tánc Világnap fesztivált néptáncosaink előadásában, a népszerű fúvószenekari Újévi Koncertet, kézműves kiállításokat, versenyeztetést tehetséges növendékeinknek és az elmaradhatatlan élménydús nyári táborokat.

A MAMI 31. tanévét megnyitva a tanári kar nevében:
Vastag István
igazgató