logo-1055837458.png

Isten veled 2022-23-as tanév

A M.A.M.I. igazán mozgalmas tanévet tudhat maga mögött.
Növendékeink sikert, sikerre halmoztak. Számos versenyeredménnyel büszkélkedhetünk kistérségi, országos és nemzetközi versenyeken, amik online és jelenléti formában kerültek megrendezésre. Minden tanszakunk képviseltette magát, ezzel is öregbítve iskolánk hírnevét.
Iskolánkat a Szegedi Tankerületi Központ Elismerő Oklevéllel díjazta. „Pro Art” díjat kapott a tanulók művészeti tehetségének kibontakoztatásáért, tehetséggondozásukért, színvonalas rendezvények szervezéséért, valamint a művészeti versenyeken elért kimagasló eredményekért.
Az előző évekhez hasonlóan június 15-én a tanári koncertünk keretein belül köszöntöttük Őket és azokat a tanulóinkat, akik alap és záróvizsgát tettek. 85 gyermek kaphatott jutalmat példaértékű kitartásáért és munkájáért.
Minden növendékünknek köszönjük, hogy ebben a tanévben is együtt építhettük a zene, a tánc és képzőművészet csodálatos világát!
Pihentető nyarat kívánunk! Szeptemberben találkozunk!
a M.A.M.I. tantestülete

Tovább a kategóriában: « Oklevél Új tanév »